Két objektívünk is EISA-díjban részesült

Két objektívünk is EISA-díjban részesült

2023-2024 SZÉLES LÁTÓSZÖGŰ OBJEKTÍVJE A TAMRON 20-40MM F/2.8 DI III VXD​

Ez a zoom objektívünk a Sony E bajonettes tükör nélküli kamerákhoz készült, 20mm-es széles látószögtől 40mm-es standard látószögig terjedő fókusztávolságot kínál.

Az állandó f/2.8 fényerő mellett, az egész zoomtartományban nagyon magas képminőséggel rendelkezik.

A lencsebevonatoknak és az optikai felépítésnek köszönhetően minimálisak a képi aberrációk és szellemképek, míg a kompakt és könnyű kialakítás ideálissá teszi ezt az objektívet gimbalon vagy videó rig-en történő használatra.

Az autofókusz rendszert egy VXD lineáris motor hajtja, amely gyors fókuszálást és pontos mozgó tárgyak követését teszi lehetővé.

A 20mm-es gyújtótávolságon a minimális tárgytávolság mindössze 17 cm, ami lenyűgöző széles látószögű közeli felvételeket tesz lehetővé.

Ahogy más új TAMRON modellek esetében is, amelyek USB-C porttal vannak felszerelve, a TAMRON Lens Utility szoftver lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy testre szabják az objektív funkcióit, és frissítsék a firmware-t.

KÉPEK, AMIK TAMRON 20-40MM F/2.8 DI III VXD-VEL KÉSZÜLTEK

2023-2024 ZOOM TELEOBJEKTÍVJE A TAMRON 50-400MM F/4.5-6.3 DI III VC VXD

Ez a sokoldalú telezoom objektívünk 8x-es zoom átfogást kínál, amely ideális vad- és sportfotózáshoz, utazáshoz.

Az objektív kiemelkedően teljesít közeli témáknál, köszönhetően az 50mm-en 25cm-es minimális tárgytávolsággal és a kivételes 1:2 leképzési arányú fél-makró képességgel.

Emellett lenyűgöző teljesítményt nyújt 400mm-nél is, 1,5m minimális tárgytávolsággal és 1:4 nagyítási aránnyal.

A VXD lineáris motor gyors és pontos autofókuszt biztosít, míg a TAMRON VC képstabilizáció még a legnagyobb zoomállás mellett is hatékony marad.

Kiemelkedő mérnöki megoldások és a speciális lencsetechnológia eredménye a kiváló képminőség és éles kontraszt, mindez rendkívül hordozható formában.

A felhasználók testre szabhatják a funkciókat és frissíthetik a firmware-t az USB-C port és a TAMRON Lens Utility szoftver segítségével.

KÉPEK, AMIK TAMRON 50-400MM F/4.5-6.3 DI III VC VXD-VEL KÉSZÜLTEK